روند پیشرفت تولید و صادرات در فولاد هرمزگان با انتصاب مدیر عامل جدید

مدیرعامل جدید فولاد هرمزگان گفت: با سرلوحه قراردادن فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری و مدیریتی جهادی الهام گرفته از ایمان اسلامی و اعتقاد به "اصل ما میتوانیم" نیز در فولاد هرمزگان بتوانیم در امر تولیدات و صادرات محصولات شرکت موفقیت‌هایی بیش از پیش به دست آورده و قدم های بزرگی در راستای افزایش ظرفیت تولید برداریم.
روند پیشرفت تولید و صادرات در فولاد هرمزگان با انتصاب مدیر عامل جدید
1400/02/12 14:06:03

 

مراسم تکریم "فرزاد ارزانی" و معارفه "عطااله معروفخانی" به عنوان مدیرعامل فولاد هرمزگان ۱۱ اردیبهشت ماه، در سالن جلسات شرکت فولاد هرمزگان برگزار شد.

 

این مراسم با حضور رئیس و اعضای هیئت مدیره، حیدری معاون امور اقتصادی استانداری هرمزگان، قاسمی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان، خلج تهرانی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس و معاونین و مدیران حوزه مدیرعامل با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

 

مدیرعامل جدید فولاد هرمزگان ضمن تشکر از تلاش‌های صورت گرفته در شرکت فولاد هرمزگان و تبریک روز کارگر با تاکید بر نقش کارگران در صنعت و تولید، گفت: کارگران، شریف ترین و زحمتکش ترین طبقه اجتماع هستند و دست و بازوی پر توان و تلاش گر و همت والای آنها ،باعث گردش چرخه های صنعت و تولید در جامعه می شود.

 

عطاالله معروخانی با تشکر از اعتماد مقام عالی وزارت صمت و حسن نیت سهامداران و اعضا هئیت مدیره، انتصاب خود به سمت مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان را فرصت و توفیق خدمتگزاری به مردمان نجیب و تلاشگر استان هرمزگان و صنعت فولاد کشور خواند.

 

وی فولاد هرمزگان را دارای کارآمدترین و غنی‌ترین منابع انسانی در تمامی سطوح تولیدی بهره برداری و اداری و مدیریتی دانست و عنوان کرد: امیدوارم بتوانم با عزمی جزم و اراده ای راسخ توام با اخلاص و همتی مضاعف به تقویت و تعمیق اهداف شرکت نائل آیم.

 

معروفخانی  رکود شکنی های فولاد هرمزگان را در تولید، نتیجه همت وغیرت منابع انسانی متخصص این شرکت دانست و اظهار کرد: قرارگرفتن اینچنین کادر انسانی در کنار سایر ظرفیت‌های بسیار منحصر به فرد این شرکت از جمله تکنولوژی به روز، زیرساخت های مناسب برای توسعه و دسترسی به آب های آزاد، این شرکت را جز موفق ترین و شکوفا ترین شرکت های تولید فولاد کشور قرار داده است.

 

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد که با همدلی و هم افزایی کادر انسانی ارزشمندی که در فولاد هرمزگان حضور دارند و با سرلوحه قراردادن فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری و مدیریتی جهادی الهام گرفته از ایمان اسلامی و اعتقاد به "اصل ما میتوانیم" نیز در فولاد هرمزگان بتوانیم در امر تولیدات و صادرات محصولات شرکت موفقیت‌هایی بیش از پیش به دست آورده و  قدم های بزرگی در راستای افزایش ظرفیت تولید و طرح های توسعه ای برداریم و بتوانیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" نام گذاری شده است به سهم خود  نقش آفرینی کنیم.

منبع:ایسنا