آرشیو اخبار و مقالات


نماد معاملاتی ستران سیمان تهران دربازار بورس

عملیات بازارگردانی شرکت سیمان تهران در بورس اوراق بهادار آغاز شد

1399/11/08
ادامه مطلب

کنترل بازار جهانی و توانایی شرکت فولاد آلیاژی ایران

نماینده یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی: شرکت فولاد آلیاژی ایران توانایی کنترل بازار منطقه و جهان را دارد

1399/11/07
ادامه مطلب

پتروشیمی پارس با رکورد جدید در سال 99

مجتمع پتروشیمی پارس بندر عسلویه با توان مهندسی ایرانی رکورد بین المللی و بی سابقه تولید ۱۰۰ درصدی ظرفیت اسمی خود را ثبت کرد

1399/11/07
ادامه مطلب

ورود فولاد شاهرود به بازار سهام

فولاد شاهرود که بیش از ۵٠ درصد آن در مالکیت شرکت فولاد غدیر ایرانیان (زیرمجموعه فولاژ) است و چادرملو نیز در این شرکت سهام مدیریتی دارد، در حال پذیرش در بازار سرمایه است.

1399/11/07
ادامه مطلب

مشکل بزرگ منطقه 20 کارخانه سیمان ری

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در حالی امروز /سه‌شنبه/ در دویست و شصت و هفتمین جلسه خود میزبان رابطه شورایاری منطقه ۲۰ هستند و مشکلات این منطقه را بررسی می‌کنند که کارخانه سیمان ری ابر مسأله این منطقه عنوان شد.

1399/11/07
ادامه مطلب

احداث فاز دوم و سوم کارخانه فولاد راور

عملیات اجرایی احداث فاز دوم و سوم کارخانه فولاد راور با حضور پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

1399/11/06
ادامه مطلب

حمایت فولاد مبارکه از شرکت های دانش بنیان در راستای بومی سازی

مدیر یک شرکت دانش بنیان در اصفهان گفت: فولاد مبارکه در سالهای اخیر با حمایت حداکثری از شرکت های دانش بنیان در راستای بومی سازی و ساخت تجهیزات و مواد اولیه در کشور اقدام کرده است.

1399/11/06
ادامه مطلب

واحد آلاینده تولید آجر نسوز در نطنز با نصب فیلتراسیون رفع آلایندگی شد

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست نطنز گفت: همزمان با هفته هوای پاک؛ یک واحد آلاینده در نطنز با نصب سیستم فیلتراسیون استاندارد رفع آلایندگی شد.

1399/11/06
ادامه مطلب

صادرات به جای تامین سیمان داخل در سیمان قشم

صادرات سیمان تولیدی در قشم به جای تامین مصرف داخلی، و قطع زنجیره تامین سیمان از سرزمین اصلی تبدیل به دغدغه ای برای جزیره نشینان شده و مشکلاتی برای صنایع ساختمان، شرکت های تولید بتُن و فروشندگان مصالح ساختمانی ایجاد کرده بود که با ورود دادستان به این امر پیشبینی می شود، مشکل برطرف شود.

1399/11/05
ادامه مطلب

رکورد شکنی های مکرر فولاد هرمزگان در سال 99

شرکت فولاد هرمزگان در سال جهش تولید با عزمی راسخ جهت افزایش تولید در پی کسب رکوردهای پیاپی است. این رکوردها در حالی ثبت شده که نام فولاد هرمزگان در فهرست تحریم‌های ظالمانه امریکا قرار گرفته و از طرف دیگر همه‌گیری ویروس کرونا، موانع و مشکلات بسیاری برای شرکت‌ها ایجاد کرده است. تداوم و جهش تولید در فولاد هرمزگان علی‌رغم وجود مشکلات بسیار، نشان از آمادگی کامل این شرکت بزرگ در شرایط سخت و تعهد به صنایع داخلی دارد.

1399/11/05
ادامه مطلب